مرکز فروش جوجه شترمرغ تهران

مرکز فروش جوجه شترمرغ

یک مرکز فروش جوجه شترمرغ می توان با ارائه پرنده های سالم و با کیفیت در شهرهای مختلف کشور فعالیت داشته باشد. زیرا تقاضا برای خرید این جوجه ها در بازارهای مختلف مانند تهران و اصفهان زیاد است.

مرکز فروش جوجه شترمرغ

بهترین نوع جوجه شترمرغ

انتخاب و خرید انواع جوجه شترمرغ هم براساس سن و هم وزن صورت می گیرد. زیرا این دو شاخصه می تواند وضعیت سلامتی و عملکرد جوجه ها را به خوبی مشخص کند.

از این رو معمولا در خرید بهترین نوع جوجه شترمرغ به این دو شاخصه دقت زیادی شده و اغلب از مزارع تخصصی و معتبر خریداری می شوند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]بهترین سنین جوجه شترمرغ به منظور خرید و نگهداری از یک روزه تا 3 ماهه می باشد. در این بازه زمانی می توان سرمایه گذاری ویژه ای بر روی پرنده ها انجام داده و آنها را رسید به کشتار پروار نمود.[/box]

مرکز فروش جوجه شترمرغ

تولید انواع جوجه شترمرغ

در ایران انواع جوجه شترمرغ را شرکت های مختلف تولید و راهی بازار می کنند. این تولید کننده ها هدف خود را فروش تولیدات خود در تعداد زیاد قرار داده و سرمایه گذاری زیادی بر روی تولید انها صورت داده اند.

استفاده از شترمرغ های مولد خوب و تجهیزات تخصصی از مهمترین موضوعاتی ست که در رابطه با تولید انواع جوجه شترمرغ مطرح بوده و مزارع محتلف به آن اهمیت می دهند.

مرکز فروش جوجه شترمرغ

مرکز فروش جوجه شترمرغ در سنین مختلف

در ایران یافتن مرکز فروش جوجه شترمرغ که به صورت تخصصی فعالیت داشته و بهترین تولیدات را ارائه دهد، بسیار مهم است. زیرا خریداران جوجه ها همواره تولیداتی را تهیه می کنند که وضعیت سلامتی خوبی داشته و بتوان سرمایه گذاری ویژه ای داشته باشند.

عرضه جوجه شترمرغ در سنین مختلف از موضوعاتی ست که توسط این مراکز مد نظر بوده و توانسته اند پرنده های خود را بهتر عرضه دارند. به این ترتیب قیمت روز آنها را با در نظر گرفتن سن اعلام داشته و در صورت سفارش مشتریان با انها همکاری خوبی خواهند داشت.

مرکز فروش جوجه شترمرغ

عرضه جوجه شترمرغ در تهران

تهران یکی از مهمترین شهرهای ایران در صنعت شترمرغ است.

در این شهر راه اندازی مزارع تولید جوجه شترمرغ و پرواربندی زیر نظر سرمایه گذاران متخصص صورت می گیرد.

از این رو خرید و فروش جوجه شترمرغ در سنین مختلف در این شهر زیاد دیده می شود.

شرکت هایی که در راستای عرضه جوجه شترمرغ در تهران فعالیت دارند، قیمت را براساس شاخصه های مختلف مانند موارد زیر اعلام می دارند:

 • سن
 • سلامت
 • کیفیت
 • ماندگاری
 • رشد
 • نژاد
 • میزان عرضه و تقاضا

مرکز فروش جوجه شترمرغ

مراحل پرواربندی شترمرغ

مهمترین دلیل خرید جوجه شترمرغ، پرواربندی آن به قصد فروش است.

به این ترتیب شرکت ها باید بهترین نوع جوجه را تهیه نموده و بر روی آن سرمایه گذاری داشته باشند.

با توجه به اینکه اغلب فعالان صنعت شترمرغ در ایران در حوزه پرواربندی فعالیت داشته، باید به صورت دقیق و تخصصی مراحل آن را پیش برند.

مراحل پرواربندی شترمرغ عبارتند از:

 • فراهم آوردن مکان خوب
 • خرید جوجه شترمرغ
 • نگهداری در شرایط مطلوب
 • استفاده از جیره مناسب
 • کنترل وزن و سن پرنده
 • حمل شترمرغ زنده برای کشتار
مرکز فروش جوجه شترمرغ
مراحل پرواربندی شترمرغ

قیمت شترمرغ پرواری زنده

همانطور که اشاره شد، فروش شترمرغ به صورت زنده آخرین مرحله فعالیت پرواربندان است.

به این ترتیب می توانند پرنده های آماده کشتار را با قیمت روز در بازار عرضه داشته و در اختیار کشتارگاه ها قرار دهند.

با توجه به اینکه قیمت شترمرغ پرواری در طول سال متفاوت می باشد، معمولا در نیمه دوم سال بیشترین قیمت را داشته و به منظور فروش مناسب ترین بازه زمانی است. لذا عرضه کننده های شترمرغ زنده با اعلام قیمت روز پرنده های خود آنها را در بازار عرضه داشته و به مشتریان مختلف ارائه می دهند.

مرکز فروش جوجه شترمرغ
قیمت شترمرغ پرواری زنده