صنایع تولید بهترین چرم شترمرغ رنگی ایران

بررسی عملکرد صنایع تولید چرم شترمرغ در ایران نشان می دهد که کارخانه های مختلف فعال در این زمینه پیشرفت زیادی داشته و در حال حاضر قادر به فروش محصولات در داخل و خارج از کشور است.

اگر صنعت شترمرغ را در ایران مورد بررسی قرار دهیم، می توان حضور و گسترش آن در در حدود دو دهه قبل دید. این صنعت از آن جهت به کشور ما راه یافت که شرایط اقلیمی مساعد بوده و می توان بیشترین استفاده را از بازار داخلی و خارجی برای محصولاتش برد. با ورود افراد مختلف و سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت در حال حاضر ایران یکی از فعالان مهم صنعت شترمرغ در منطقه بشمار می آید.

همانطور که مستحضرید سود آوری از صنعت شترمرغ بخش های مختلفی داشته که و هر سرمایه گذار با توجه به خواسته خود فعالیت خود را آغاز می کند. برخی پرورش این پرنده را مد نظر داشته و برخی دیگر تولید و فرآوری مشتقاتش را مورد توجه قرار داده است.

بهترین چرم شترمرغ

از مهمترین و با ارزشترین محصولات مرتبط با صنعت شترمرغ، چرم آن است. این چرم را اغلب افراد به لحاظ مقاومت هم ردیف چرم کرکودیل دانسته و بر این باورند که می توان تولیدات بسیار خوب از آن به بدست آورد. بعلاوه به دلیل داشتن لطافت خوب برای ساخت محصولاتی مانند کاپشن، کیف، چکمه و … کاربرد زیادی داشته و می توان دوام بالایی از آن را شاهد بود.

در بسیاری از کشورهای دنیا چرم شترمرغ را بهترین مشتق آن دانسته و سرمایه گذاری ویژه ای بر روی آن انجام داده اند. بخصوص کشورهای پیشرفته که بیشترین استفاده را از چرم شترمرغ در صنایع مختلف خود می برند. لذا می توان بازار پر رونقی را برای این چرم در سراسر دنیا دید.

تولید چرم شترمرغ در ایران

با توجه به پیشرفتی که صنعت چرم شترمرغ در ایران داشته است، می توان شاهد تولید بهترین نوع آن با کیفیت عالی بود. این چرم ها در کارخانه های تخصصی و در بهترین شرایط فرآوری شده که تمامی استانداردهای جهانی نیز در آنها رعایت می شود. با توجه به سود آوری چرم شترمرغ افراد مختلف بر روی آن سرمایه گذاری کرده و هدف خود را فروش در بازار داخلی و خارجی قرار داده اند.

صادرات چرم شترمرغ ایرانی

در سال های اخیر یا مطرح شدن چرم شترمرغ ایرانی در بازار جهانی می توان تقاضای زیادی از سوی مشتریان کشورهای مختلف دید. این کشورها همیشه از چرم هایی استقبال می کنند که استانداردهای مختلف زیست محیطی و کیفی را رعایت کرده و تولیدات مطلوبی را ارائه می دهند. به همین دلیل شرکت های تولید کننده ایرانی بیشتری سعی خود را در عرضه چرم شترمرغ با کیفیت داشته اند. از چرم شترمرغمحصولات منحصر به فرد و عالی تولید شده که در زیر تصاویر برخی از آنها را می توانید رویت کنید.

 

منبع: بازار عرضه چرم شترمرغ